تولید کننده گل لیلیوم | بزرگترین تولیدی انواع گل و گیاه

گل لیلیوم از جمله گل های بسیار زیبا می باشد. این گل را در کشورمان به نام سوسن می شناسند. به آن همچنین سوسن چهل چراغ هم می گویند. 

گل لیلیوم دارای رنگی بندی فوق العاده بالایی است که گل های آن معطر نیز می باشند. کاشت گل لیلیوم توسط پیاز انجام می شود. گل لیلیوم در فصول بهار و تابستان شروع به گل دهی می نمایند. گل لیلیوم در شمال ایران بیشتر کشت می شود. این گل گیاهی گرمسیری و کمیاب است. 

در ایران تولید کننده گل لیلیوم آن را پس از این که در زمین کاشت، به مدت مدیدی نگه داری می کند و پس از این که به گل دهی نشست، به بازار عرضه می نماید. همچنین پیاز این گل هم در مراکز فروش گل در هر شهری به فروش می رسانند. شما می توانید این گل را در آپارتمان تان هم کشت کرده و از داشتن آن لذت ببرید. 

تولید کننده گل لیلیوم | بزرگترین تولیدی انواع گل و گیاه

مشخصات ویژه گل لیلیوم

مشخصات ویژه گل لیلیوماز مشخصات ویژه گل لیلیوم می توان به این موارد اشاره کرد: 

 1. انواع گل لیلیوم گوناگون است.
 2. تولید گل لیلیوم توسط پیاز انجام می شود.
 3. دارای شکل های مختلفی است. 
 4. از لحاظ شکل ظاهری دارای قیفی، زنگوله ای، آویزان و وارونه اند. 
 5. گل مقاومی است. 
 6. می توان نوبت گلدهی آن را تغییر داد. 

این مشخصات کلی از گل لیلیوم بود. گل لیلیوم در ایران به صورت مختلفی وجود دارد. شما می توانید این گل را با مساعد کردن شرایط محیطی، پرورش دهید و از دیدن گل آن لذت ببرید. این گل معطر است و رایحه ای خوش دارد. 

گل سوسن خریداران زیادی دارد و طرفداران آن عاشق رنگ های متفاوت، شکل ظاهری آن و بویش هستند. 

عرضه انواع گل و گیاه طبیعی

عرضه انواع گل و گیاه طبیعیعرضه انواع گل و گیاه طبیعی از سوی پرورش دهندگان گل صورت می گیرد. این پرورش دهندگان زمین های وسیعی را در اختیار دارند که سالیانه هزاران شاخه گل از نمونه مختلف به بازار عرضه می نمایند.

از سوی دیگر می توان در این قسمت به فروشگاه های گل فروشی سطح شهر هم اشاره کرد. این فروشگاه ها عرضه کننده انواع گل و گیاه طبیعی می باشند. شما با سر زدن به این مکان ها می توانید انواع گل و گیاه را مشاهده کرده و خریداری نمایید. 

شما می توانید به مراکز گل و گیاه که عرضه کننده اصلی به شمار می روند، مراجعه کنید. 

تولید انواع گل لیلیوم طبیعی

تولید انواع گل لیلیوم طبیعیگل لیلیوم در انواع مختلفی به صورت طبیعی تولید می شود. پرورش دهندگان این گل در رنگ های متنوعی آن را به بازار عرضه می کنند که می توان از این رنگ ها نام برد: 

 • بنفش
 • قهوه ای
 • آجری
 • سفید
 • زرد

این گل در هر رنگی زیبایی خاص خود را دارد و شما بر اساس فلسفه و روانشناسی رنگ های گل می توانید آن را خریداری کنید و از داشتن آن در خانه لذت ببرید. فروش گل لیلیوم نیز از سوی همین تولید کنندگان انجام می شود. تولید کنندگان سعی می کنند تا با عرضه پیاز و روش های چگونگی رشد و پرورش آن به مشتریان خود، دامنه رشد آن را به خانه ها گسترش دهند. 

همچنین شرایط جوی کشور به گونه ای است که شما می توانید راحت آن را در شهرهای مختلف کشور رشد پرورش دهید. 

قیمت فروش انواع گل و گیاه در سال جدید

قیمت فروش انواع گل و گیاه در سال جدیدقیمت انواع گل و گیاه در سال جدید، نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی کرده است. امسال گل و گیاه هم مانند سایر اقلام، نرخش بالا رفته است. برای این که از قیمت های روز اطلاع کسب کنید نیاز است به بازارهای گل و گیاه سر بزنید و قیمت ها با سال پار مقایسه نمایید. 

در این جا به چند نمونه گل اشاره می شود که قیمت های شان اعلام می گردد: 

 • دسته گل کرستین با قیمت: ۶۰۰۰۰ تومان
 • قیمت گل لیلیوم یک شاخه: ۳۵۰۰۰ تومان
 • کاکاتوس افوربیا قیمت: ۹۰۰۰ تومان
 • بنجامین با قیمت: ۷۰۰۰۰ تومان 
 • رز جاودان قرمز: ۲۲۰۰۰۰ تومان

خوشبختانه با وجود اینترنت مشتریان می توانند بدون نیاز مراجعه حضوری محصولات تازه و با کیفیت را با قیمت ویژه و ارزان تری خریداری نمایند و برای بهره مندی از این خرید ویژه تنها کافیست محصولات مورد نیاز را در حجم معین انتخاب و سفارش دهند تا برای آنها ارسال گردد.

شما می توانید این محصول را با قیمت ارزان و شگفت انگیز از طریق سایت ما خریداری نمایید و از مزایای ویژه و عالی این روش خرید که شامل حذف واسطه ها و خرید آسان می باشد بهره مند گردید.

خریداران عمده جهت اطلاع از قیمت روز محصولات و آگاهی از کیفیت و چگونگی سفارش و ارسال محصولات می توانند با مشاورین این سایت به آسانی تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را به دست آورند، ضمن اینکه سفارش این محصول به اسانی انجام می گیرد و پس از سفارش محصولات در اسرع وقت برای مشتریان ارسال می گردد.

با ما ارتباط بگیرید:

مشاور فروش: سید امیرحسین عظیمی 09120466275
تلگرام: mahgolco95@
اینستاگرام: mahgolco95@
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

اشتراک در:

به اشتراک گذاری بر روی telegram
Telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
WhatsApp
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
Pinterest
به اشتراک گذاری بر روی twitter
Twitter
به اشتراک گذاری بر روی facebook
Facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
LinkedIn
تلگرام
تلفن
اینستاگرام
واتس اپ