صادرات و واردات گل رز | بروز ترین و مجهز ترین شرکت های مربوطه

یکی از محبوب ترین گل های جهان، گل رز است. این گل در انواع مختلفی در جهان دیده و کشت می شود. در ایران هم این گل در گل خانه های مختلف درشهرهای گوناگون کشت می گردد که سپس برای صادرات و عرضه به بازار در رنگ ها و مدل های متفاوت عرضه می شود. 

صادرات و واردات گل رز در ایران زیاد است. در زمینه صادرات گل، کشورمان رزها متنوعی را به کشورهای مختلف از جمله کشورهای همسایه صادر می کند. همچنین به همین تناسب واردات انواع گل رز به کشور انجام می شود. در این زمینه نگرانی هایی هم وجود داشته که به آن ها رسیدگی نشده است. اگر چه اکنون و با در نظر داشت شرایط کنونی ارزی، گل های وارداتی قیمت بالاتری را دارا می باشند. 

صادرات و واردات گل رز | بروز ترین و مجهز ترین شرکت های مربوطه

سهم ایران در صادرات گل

سهم ایران در صادرات گلایران در صادرات گل دنیا، چندان سهم به سزایی ندارد. طبق آخرین آمارها در این زمینه، کشورمان تنها یک دهم درصد صادرات گل را به کشورهای گوناگون دارد. در این زمینه البته می توان به مشکلات مختلفی اشاره کرد که عبارت از تعرفه صادرات گل به شکل بالا، حمل و نقل آن ها و غیره می باشد. 

در ایران گل های زیادی تولید می شوند که یکی از بهترین های آنها گل رز است. گل رز بیشتر مناطق چه به صورت خودرو یا کشت شده پیدا می شود. در این میان گلخانه گل رز سیاه نیز یکی از گلخانه های مشهور و نام آشنا است که این رز کم یاب را کشت و در دسترس خریداران قرار می دهد. صادرات انواع گل از ایران بیشتر به کشورهای همسایه انجام می شود که مورد استقبال خوبی هم قرار گرفته است. 

صادرات گل رز به عراق

صادرات گل رز به عراقصادرات گل رز به کشور های گوناگونی با قیمت جهانی انجام می شود. یکی از این کشورها عراق است که سالیانه هزار شاخه گل رز به آنجا صادر می گردد. همچنین در امر صادرات کشورهای دیگری نیز هستند که از گل رز ایرانی استقبال می کنند. 

در ایران پرورش گل رز به شکل گسترده ای انجام می پذیرد. انواع مختلفی از این گل در ایران پرورش یافته و به بازار و کشورهای دیگر عرضه می شود. شما می توانید با سر زدن به فروشگاه های گل انواع این گل ها را مشاهده کنید و در صورت این که خوش تان آمد خریداری نمایید. 

تولید گل رز هلندی در قلب کویر ایران

تولید گل رز هلندی در قلب کویر ایرانگل خانه های متعددی در استان های یزد و کرمان وجود دارند که به پرورش گل رز هلندی روی آوردند. یکی از تولیدکنندگان این نوع گل در یزد سالانه ۷۰۰ هزار شاخه گل رز هلندی تولید می نماید. این تولید کننده باعث شده تا برای ۱۱ نفر شغل مستقیم ایجاد شود ۹۰ تن دیگر غیر مستقیم دارای شغل شوند. 

در این گلخانه همچنین از سیستم های پیشرفته آبیاری استفاده می شود تا هدر رفت آب پایین بیاید. روش پرورش گل رز در این گلخانه با آن چه در جاهای دیگر مشاهده کرده اید متفاوت است. گلخانه داران تنها خواست شان برای رونق یافتن کارشان این است تا از تولید ملی حمایت شود و جلو واردات کالاهای مشابه تولید شده در کشور گرفته شود. 

بیش ترین واردات گل ایران

بیش ترین واردات گل ایران انواع مختلفی از رزها را در حالی که ما در کشورمان کشت و برداشت می کنیم، از دیگر کشورها وارد می گردد. این باعث شده تا اندازه ای پرورش دهندگان گل نیز با مشکلاتی برای فروش محصولات خود روبرو شوند. در حال حاضر گل های رز خارجی با قیمت های بالایی در بازار به فروش می رسند که دلیلش گرانی و نوسان ارز می باشد. 

اگر سری به بازار بزنید، انواع مختلفی از گل ها رز را مشاهده می نمایید که از کشورهای گوناگون وارد شدند. این گل ها را گل فروشی ها با قیمت های متفاوتی به فروش می رسانند که بستگی به کیفیت و رنگ و عطرشان دارد. 

خوشبختانه با وجود اینترنت مشتریان می توانند بدون نیاز مراجعه حضوری محصولات تازه و با کیفیت را با قیمت ویژه و ارزان تری خریداری نمایند و برای بهره مندی از این خرید ویژه تنها کافیست محصولات مورد نیاز را در حجم معین انتخاب و سفارش دهند تا برای آنها ارسال گردد.

شما می توانید این محصول را با قیمت ارزان و شگفت انگیز از طریق سایت ما خریداری نمایید و از مزایای ویژه و عالی این روش خرید که شامل حذف واسطه ها و خرید آسان می باشد بهره مند گردید.

خریداران عمده جهت اطلاع از قیمت روز محصولات و آگاهی از کیفیت و چگونگی سفارش و ارسال محصولات می توانند با مشاورین این سایت به آسانی تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را به دست آورند، ضمن اینکه سفارش این محصول به اسانی انجام می گیرد و پس از سفارش محصولات در اسرع وقت برای مشتریان ارسال می گردد.

با ما ارتباط بگیرید:

مشاور فروش: سید امیرحسین عظیمی 09120466275
تلگرام: mahgolco95@
اینستاگرام: mahgolco95@
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

اشتراک در:

به اشتراک گذاری بر روی telegram
Telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
WhatsApp
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
Pinterest
به اشتراک گذاری بر روی twitter
Twitter
به اشتراک گذاری بر روی facebook
Facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
LinkedIn
تلگرام
تلفن
اینستاگرام
واتس اپ