صادرات گل رز هلندی | شرکت تولیدی گل و گیاه در تهران

صادرات گل رز هلندی

افزایش ۲۰ درصدی صادرات گل رز هلندی در یاسوج

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی یاسوج گفت: ارزش صادرات گل رز هلندی با ۲۰ درصد افزایش از دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سال گذشته به سه میلیارد تومان در سال جاری رسیده است .

بالغ بر ۹۰درصد گل های تولیدی به استانهای اصفهان ، تهران ، فارس صادر می شود.

تولید گل رز هلندی در گلخانه های استان در سال جاری هشت درصد افزایش داشته است

میزان تولید گل رز در گلخانه های استان در سال جاری چهار میلیون شاخه گل بود و این در حالی است که این میزان در مدت مشابه سال قبل سه میلیون و ۶۰۰ هزار شاخه گل بوده است .

هم اکنون هشت واحد گلخانه ای تولید گل رز هلندی با سطح زیر کشت چهار هکتار در استان فعال هستند

صادرات گل رز هلندی | شرکت تولیدی گل و گیاه در تهران

تولیدی انواع گل رز با بهترین کیفیت

تولیدی انواع گل رز با بهترین کیفیت

فروش عمده گل رز هلندی

فروشگاه آنلاین بزرگترین مرکز گل رز ایرانی و رز هلندی در تهران با قیمت ارزان و کیفیت بالا در خدمت مشتریان می باشد.

گل رز ایرانی یکی از پرمصرف ترین گلهای موجود در بازار می باشد که خواهان بسیاری نیز دارد ما سعی کرده ایم با تولید عمده گل رز و پخش گل تهران تا حدودی این نیاز را پاسخگو باشیم .

واریته و فروش گل رز ایرانی در چند رنگ محدود می باشد که فقط میتوان رنگ قرمز آن را که نسبت به دیگر رنگها از کیفیت بالایی برخوردار می باشد را به عنوان محصول همیشه موجود تلقی کرد.

قیمت گل رز قرمز ایرانی در طول سال متغیر می باشد که می توان ایام روز مادر و ولنتاین را به عنوان اوج قیمت گل رز قرمز در نظر گرفت

فروش عمده گل رز قرمز ایرانی در دسته ای ۵۰ تایی با قیمت ارزان و مناسب ارسال مستقیم از گلخانه گل رز ،

رز ایرانی بصورت استاندارد با دسته های ۵۰ شاخه ای عرضه می گردد و قابل ذکر می باشد که هر چند رز ایرانی در چند رنگ تولید می گردد اما تنها رنگ قرمز آن در طی سال از کیفیت قابل قبولی برخوردار است

بیشترین تولید رز ایرانی در ایران مربوط می شود به جنوب کشور (دزفول) و همچنین با کیفیت ترین نمونه از این گل زیبا در حال حاضر مربوط می شود به تولید کنندگان استان مرکزی و شهرستان خمین.

همچنین مناطقی مانند کلاردشت ، خجیر ، ورامین نیز در تولید رز ایرانی حرفهایی برای گفتن دارند.

خرید و فروش گل رز هلندی به صورت جزئی و عمده

خرید و فروش گل رز هلندی به صورت جزئی و عمده شرکت پخش گل رز

شرکت ریواس ، از سال ۱۳۷۰ به همت مدیریت و پرسنل مجرب و بهره مندی از پیشرفته ترین دانش فنی روز دنیا، اقدام به تولید گلهای زینتی ، فضای باز و تولید کمپوست خاک برگ نموده ایم . مدیریت شرکت در راستای استراتژی ، توسعه بازار و افزایش تنوع محصولات ، برنامه ریزی مناسبی در جهت سرمایه گذاری با هدف ارتقا کیفی و کمی محصولات انجام داده و در سال ۱۳۸۲ فعالیت شرکت به تولید گل رز شاخه بریده متمرکز گردیده است و با سه هکتار سالن گلخانه مدرن مفتخر به تولید انواع قلمه رز و تولید بیش از ۱۵ واریته و ده رنگ گل رز شاخه بریده می باشد و همچنین تولید کمپوست خاک برگ و انواع ماهیان زینتی آکواریومی از دیگر افتخارات شرکت است هم اکنون حاصل تلاش فوق دستیابی به سهم قابل توجهی از بازار گلخانه کشور می باشد .

گلسرای آریاگل در سال ۱۳۶۶ آغاز به فعالیت نموده است در آغاز کار گلسرای آریاگل با ۵۰۰ متر مربع تحت پوشش گلخانه های چوب بست و سنتی به پرورش پرداخت . امروز به لطف خداوند ۱۲۰۰۰ متر مربع فضای گلخانه ای مدرن و ۱۰۰۰۰ متر مربع فضای باز زیر کشت داریم و تنوع گل های کاشت شده را توانسته ایم افزایش دهیم . تولیدات اصلی گلخانه های آریاگل به شرح زیر می باشد :

کلیه واریته های گل رز

شمعدانی هلندی و شمعدانی بذری

کالانکوا

خطمی وارداتی

باعث افتخار است که در طول ۳۱ سال با مشتریان بسیاری در سراسر ایران همکاری داشته ایم و همچنین در چند سال اخیر سعی کرده ایم در خارج از ایران نیز صادرات گل  و گیاه داشته باشیم . از جمله عراق ، ترکمنستان ، آذربایجان

قیمت فروش گل رز در بازار

قیمت فروش گل رز در بازار

قیمت گل رز هلندی :۴۰۰۰ الی ۶۰۰۰ تومان هر شاخه

قیمت گل رز ایرانی :۱۵۰۰ الی ۲۰۰۰ تومان هر شاخه

مشخصات گل خوب

وقتی گل رز می خرید قسمتی از گل که گلبرگ به ساقه چسبیده را آرام فشار دهید اگر نرم و شل بود یعنی این گل تازه نیست و نباید آن را بخرید اگر سفت بود این رز تازه است پ

اگر قبل از خریدن گل ها و گذاشتن آنها در گلدان وقت زیادی دارید بهتر است که هر کدام از آنها را در محفظه های آب جداگانه بگذارید و یا از قبل برنامه ریزی کنید و سطل آبی همراهتان داشته باشیدیا حداقل به دور ته گل ها حوله خیسی بپیچید

برگ های پایین ساقه که با گذاشتن در گلدان زیر آب فرو می روند را جدا کنیئ این باعث می شود آب گلدان تمیزتر و صاف تر بماند

لیست قیمت روز گل رز

لیست قیمت روز گل رزانواع گل

انواع گل زیبا در جهان

گل سرخ ، گل رز ، گل محمدی، گل سوری ، گل لاله ، گل ارکیده، گل آفتابگردان، گل سوسن، گل نرگس، گل جعفری، گل گلایول ، گل میخک صدپر ، گل عروس و…. صدها نوع دیگر

مراکز معتبر پخش گل روز در ایران

مراکز معتبر پخش گل روز در ایرانتجارت گل رز

تجارت گل و گیاهان زینتی ایران یا به عبارتی دیگر صنعت گل و گیاهان زینتی در ایران تجارت و کسب و کار در زمینه تولید ، بازرگانی ، توزیع و فروش گل و گیاهان زینتی می باشد.

در حال حاضر صنعت گل و گیاه یک صنعت جهانی و پویا است که در طول چند دهه نرخ رشد زیادی داشته است . انواع گیاهان زینتی به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب ایران و درآمد حاصل از صادرات آنها نقش بسزایی در باروری استعدادهای اقتصاد ایران و توسعه تولید ملی این کشور می تواند ایفا کند.

با توجه به اهمیت اقتصادی پرورش گلها و گیاهان در دنیا، استفاده از فناوریها و روشهای جدید در اصلاح گیاهان زینتی در جهت بازارپسندی آنها می تواند نقش بسزایی در بازاریابی این محصولات و تجارت آنها در بازارهای بین المللی داشته باشد .
ایران یکی از کشورهای غنی در گل و گیاهان بومی و وحشی است و منابع ژنتیکی بسیار ارزشمندی به خصوص در گل و گیاهان پیازی همچون لاله ، لاله واژگون ، انواع آلیوم ها و سیکلمن دارد که بومی این کشور هستند.

بر اساس آمار دفتر گل و گیاه زینتی وزارت جهادکشاورزی در سال ۸۴ تولید گل رز شاخه ای در ایران بیش از ۲۶۰ میلیون شاخه و مساحت زیر کشت آن بیش از ۵۰۰ هکتار بوده که از این میزان بیش از ۳۵۰ هکتار را پوشش گلخانه ای و ۱۵۰ هکتار نیز در فضای باز انجام شده است .

رز ایرانی

رز ایرانی در ایران در استان های گرگان، کرمانشاه ، اصفهان، اراک، خراسان، آذربایجان، قزوین، همدان، دامغان، سمنان و تهران می روید و رویشگاه اصلی آن منطقه کرج است . گل رز ایرانی همچنین در ترکمنستان و منطقه هرات در افغانستان نیز یافت می شود.

خوشبختانه با وجود اینترنت مشتریان می توانند بدون نیاز مراجعه حضوری محصولات تازه و با کیفیت را با قیمت ویژه و ارزان تری خریداری نمایند و برای بهره مندی از این خرید ویژه تنها کافیست محصولات مورد نیاز را در حجم معین انتخاب و سفارش دهند تا برای آنها ارسال گردد.

شما می توانید این محصول را با قیمت ارزان و شگفت انگیز از طریق سایت ما خریداری نمایید و از مزایای ویژه و عالی این روش خرید که شامل حذف واسطه ها و خرید آسان می باشد بهره مند گردید.

خریداران عمده جهت اطلاع از قیمت روز محصولات و آگاهی از کیفیت و چگونگی سفارش و ارسال محصولات می توانند با مشاورین این سایت به آسانی تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را به دست آورند، ضمن اینکه سفارش این محصول به اسانی انجام می گیرد و پس از سفارش محصولات در اسرع وقت برای مشتریان ارسال می گردد.

با ما ارتباط بگیرید:

مشاور فروش: سید امیرحسین عظیمی 09120466275
تلگرام: mahgolco95@
اینستاگرام: mahgolco95@
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

اشتراک در:

به اشتراک گذاری بر روی telegram
Telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
WhatsApp
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
Pinterest
به اشتراک گذاری بر روی twitter
Twitter
به اشتراک گذاری بر روی facebook
Facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
LinkedIn
تلگرام
تلفن
اینستاگرام
واتس اپ